QDol Pokemon Licsi ízű szénsavas üdítő
Összetevők: Víz, fruktózszirup, szén-dioxid (E290), citromsav, nátrium-citrát, kálium-szorbát, aromák.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 28kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 6,9g |
| melyből cukrok | 6,9g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 170 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 500 g |