Megtalálod így is: Adventi kalendárium
Összetevők:
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 46kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 11g |
| melyből cukrok | 11g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,1g |
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 3kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 0g |
| melyből cukrok | 0g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,1 g |
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 2kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 2g |
| melyből cukrok | 0g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,02g |
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 3kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 0g |
| melyből cukrok | 0g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,1g |
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 2kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 0g |
| melyből cukrok | 0g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,1g |
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 45kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 11g |
| melyből cukrok | 11g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,1g |
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 45kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 11g |
| melyből cukrok | 11g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,1g |
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 45kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 11g |
| melyből cukrok | 11g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,1g |
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 46kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 11g |
| melyből cukrok | 11g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,1g |
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 46kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 11g |
| melyből cukrok | 11g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,1g |
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 45kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 11g |
| melyből cukrok | 11g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,1g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 500 mm |
| Szélesség | 250 mm |
| Vastagság | 250 mm |
| Tömeg | 6000 g |