Reeses Peanut Butter Miniatures Milk and White Disco Lights mogyoróvajjal töltött falatok
Összetevők: Tejcsokoládés (60%) falatok: Cukor, földimogyoró, kakaóvaj, kakaómassza, dextróz, sovány tejpor, tejzsír, laktóz (tej), só, emulgeálószer (szójalecitin, E476), antioxidáns (E319), savanyúság szabályzó (citromsav).
A tejcsokoládé legalább 14% tej szárazanyagot és 25% kakaó szárazanyagot tartalmaz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 530kcal |
| Zsír | 28g |
| melyekből telített zsírsavak | 11g |
| Szénhidrát | 60g |
| melyekből cukrok | 55g |
| Fehérje | 9,3g |
| Só | 0,66g |
Fehércsokoládés (60%) falatok: Cukor, Földimogyoró, Növényi olajok (pálma, pálmamag, napraforgó és/vagy sáfrány), Sovány tejpor, Kukoricaszirup, Dextróz*, Laktóz (tej), Só, Emulgeálószerek (szójalecitin *, E476), Aroma, Savanyúságot szabályozó anyag (E330), Antioxidáns (E319).
*Génmódosított cukorrépából, kukoricából és szójababból készült
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 541kcal |
| Zsír | 31g |
| melyekből telített zsírsavak | 13g |
| Szénhidrát | 57g |
| melyekből cukrok | 49g |
| Fehérje | 10g |
| Só | 0,76g |
Nyomokban dióféléket és szezámmagot tartalmazhat.
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Vastagság | 35 mm |
| Tömeg | 62 g |