Remia Whiskey Cocktail Sauce koktélszósz
Összetevők: víz, repceolaj, ecet, cukor, módosított keményítő (kukorica és burgonya), paradicsompor 1,9%, whisky 1,0%, só, worcestershire szósz (víz, cukor, ecet, melasz, hagyma, só, fűszerek, gyógynövények), mustárliszt, fűszerek, fokhagyma, aroma, hagyma, sárgarépa, élesztőkivonat, burgonyakeményítő, étkezési sav: citromsav, sűrítőanyag: guargumi, színezék: paprikakivonat, antioxidáns: E385, tartósítószer: kálium-szorbát.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 323kcal |
| Zsír | 30g |
| melyekből telített zsírsavak | 2,2g |
| Szénhidrát | 10g |
| melyekből cukrok | 6,7g |
| Fehérje | 0,5g |
| Só | 1,2g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 250 g |