Rocky Mountain gyümölcsös mályvacukor
Összetevők: glükózszirup, cukor, keményítő, zselatin, víz, aromák, stabilizátor: E450; színek: E100, E120, E133.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 328kcal |
| Zsír |
0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 80g |
| melyből cukrok | 66g |
| Fehérje | 2g |
| Só | 0,2g |
Eredeti név: Rocky Mountain Fruit Marshmallows
Megtalálod így is: Pillecukor, Marshmallows, habcukor,
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 250 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 300 g |