Schogetten Freeze me tripla csokis csokoládé 100g.
Összetevők: cukor, kakaómassza, repceolaj, sűrített fölözött tej, kakaóvaj 2,7% kakaóforgács, teljes tejpor, vajzsír, 0,7% zsírszegény kakaó, emulgeálószer: lecitinek (szója), tejszínpor, édes-tejsavópor, tejcukor, só vanília kivonat. Nyomokban földimogyorót, dióféléket, glutént és tojást tartalmazhat!
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 504kcal |
| Zsír | 30g |
| melyből telített zsírsavak | 15g |
| Szénhidrát | 50g |
| melyből cukrok | 48g |
| Fehérje | 6g |
| Só | 0,26g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 75 mm |
| Szélesség | 155 mm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 100 g |