Schogetten karácsonyi mentás-cukorpálcás csokoládé
Összetevők: cukor, kakaómassza, növényi zsírok (pálma, kókusz), édes-tejsavópor, teljes tejpor, kakaóvaj, tejszínpor, 1,4% zsírszegény kakaó, vajzsír, emulgeálószer: lecitinek (szója), glükózszirup, vanília kivonat, bodzabogyólé sűrítmény, savanyúságot szabályozó anyag (E330), napraforgó olaj, természetes menta aroma, fényezőanyag (E903). Nyomokban földimogyorót, dióféléket, glutént és tojást tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 551kcal |
| Zsír | 34g |
| melyből telített zsírsavak | 18g |
| Szénhidrát | 53g |
| melyből cukrok | 50g |
| Fehérje | 4,5g |
| Só | 0,16g |
Eredeti név: Schogetten Candy Cane Mint
Megtalálod így is: karácsonyi édesség, menta, cukorka, csoki, étcsoki, étcsokoládé
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 100 g |