Snickers Strawberry epres csokoládé.
Összetevők: cukor, földimogyoró, glükózszirup, tejpor, növényi zsír, kakaóvaj, kakaómassza, laktóz, tejsavópor, tejzsír, só, tojásfehérje por, aromák, emulgeálószer (szójalecitin, poliglicerin), poliricinoleát, színezék (allúra vörös).
A termék a következő főbb allergéneket tartalmazza: földimogyoró, tej, szója, tojás. Nyomokban búzát, árpát, zabot és rozst is tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 483kcal |
| Zsír | 23g |
| melyekből telített zsírsavak | 11g |
| Szénhidrát | 60g |
| melyekből cukrok | 57g |
| Fehérje | 8,8g |
| Nátrium | 214mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 130 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 42 g |