Snickers Triple Treat Crisp Fruit and Nut singles 40g
Töltőtömeg: 40g
Összetevők: Datolya paszta (42%), Földimogyoró (30%) (földimogyoró, pálmaolaj, glükózszirup), Tejcsokoládé (13%) (cukor, kakaóvaj, sovány tejpor, kakaómassza, laktóz [Tej], tejsavó permeátum, pálmazsír, tejsavópor, tejzsír, emulgálószerek [szójalecitin, poliglicerin-poliricinoleát], vanília kivonat), mazsola (10%), szójachips (4%) (szójafehérje-izolátum, tápiókakeményítő, tengeri só), arokmák, só.
Nyomokban dióféléket, árpát, zabot és búzát tartalmazhat.
Vegetáriánusoknak fogyasztható.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 431kcal |
| Zsír | 19g |
| melyből telített zsírsavak | 4,9g |
| Szénhidrát | 48g |
| melyből cukrok | 41g |
| Fehérje | 13g |
| Só | 0,19g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 135 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Vastagság | 25 mm |
| Tömeg | 40 g |