Sour Patch Kids édes-savanyú gumicukor
Savanyúnak indul, de ígérjük, hogy édes lesz! A Sour Patch Kids az az ikonikus amerikai cukorka, amely egy savanyúcukor bevonattal, de édes, nyúlós belsővel rendelkezik, amely kielégíti mind a merész, mind pedig az édesszájú oldalad! Ezek a cukorkák vegyes gyümölcs ízekben kaphatók, például narancs, citrom és cseresznye, kis méretének köszönhetően kiválóan alkalmasak útközbeni nassolásra!
Összetevők: Cukor, glükózszirup, víz, keményítő, zselatin, sav (almasav), tömény almalé, színezékek (antocianinok, növényi szén, paprikakivonat, lutein, kurkumin), savanyúságot szabályozó anyag (kalcium-citrát), pálmaolaj, aromák
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 326kcal |
| Zsír | 0,2g |
| melyekből telített zsírsavak | 0,1g |
| Szénhidrát | 77g |
| melyekből cukrok | 63g |
| Fehérje | 2,8g |
| Só | 0,04g |
Eredeti név: Sour Patch Kids Orginal
Megtalálod így is: SourPatch, édes és savanyú, gumicukor, cukorka
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 140 g |