Stranger Things 5db-os Code Red Fruit Rollers cseresznye ízű felcsavarható gumicukor
Összetevők: cukor, glükózszirup, víz, dextrin, savanyúságot szabályozó anyagok (nátrium-citrátok, aszkorbinsav, almasav, citromsav), sűrítőanyagok (xantángumi, szentjánoskenyérmag-liszt, karragén), körtelé, emulgeálószerek (zsírsavak mono-és digliceridjeinek ecetsav-észterei, zsírsavak mono-és digliceridjei), aroma, hidrogénezett pálmamagolaj, színezékek (béta-karotin, kárminok), tartósítószer (kálium-szorbát).
Nyomokban szóját és tejet tartalmazhat.
Fulladásveszély!36 hónaposnál fiatalabb gyermekek számára nem alkalmas.
| Átlagos tápérték 100 g-ban | |
| Energia | 303kcal |
| Zsír | 0,46g |
| melyekből telített zsírsavak | 0,46g |
| Szénhidrát | 74,8g |
| melyekből cukrok | 65,2g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 185 mm |
| Szélesség | 145 mm |
| Vastagság | 55 mm |
| Tömeg | 60 g |