Takis Fuego Hot Chips
chili és lime ízű sült kukoricasnack
Összetevők: előfőzött kukoricaliszt (glutént tartalmaz), növényi olajok változó arányban (napraforgó, kukorica), maltodextrin, savanyúságot szabályozó anyag (citromsav), só, aroma , keményítő, ízfokozók (nátrium-glutamát, kálium-klorid, dinátrium-inozinát, dinátrium-guanilát), cukor, céklakoncentrátum, retek, alma- és fekete ribizli koncentrátum, stabilizátor (gumiarábikum), chili (0,03%), színezék (paprikakivonat), citrom- és lime illóolaj (0,03%), antioxidáns (tokoferolban gazdag kivonat).
Tejet, Szóját és Glutént tartalmazó gabonaféléket tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 506kcal |
| Zsír | 29g |
| melyből telített zsírsavak | 2,9g |
| Szénhidrát | 52g |
| melyből cukrok | 1,6g |
| Fehérje | 5,7g |
| Só | 1,6g |
| Rost | 6,2g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 235 mm |
| Szélesség | 135 mm |
| Vastagság | 35 mm |
| Tömeg | 100 g |