Takis Kaboom ketchup és sriracha csípős chips.
Összetevők: kukoricaliszt (mésszel feldolgozva), növényi olaj (pálma és/vagy szójabab és/vagy repceolaj), fűszerezés [cukor, só, kukorica maltodextrin, mononátrium-glutamát, citromsav, fűszerek, paradicsompor, módosított kukoricakeményítő, fokhagymapor, ecetsav, hagymapor, chili paprikapor, szilícium-dioxid, természetes és mesterséges aromák, paprikakivonat piros 40 tó, sárga 6 tó, bht (tartósítószer)].
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 450kcal |
| Zsír | 24g |
| melyből telített zsírsavak | 7,5g |
| Szénhidrát | 51g |
| melyből cukrok | 3g |
| Fehérje | 6g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 165 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 88 g |