Tattoo Ink Energiaital.
Összetevők: víz, fruktóz-glükóz szirup, étkezési sav (citromsav), szén-dioxid, savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrátok), aroma, koffein (0,032%), tartósítószerek (kálium-szorbát, nátrium-benzoát), színezékek (E150c, E101), vitaminok (nikotinamid, kalcium-D-pantoneát, piridoxin-hidroklorid, cianokobalamid), Koffein 32/100 ml. Fogyasztása gyermekeknek, terhes nőknek, szoptató anyáknak, magas vérnyomásban szenvedőknek, szívbetegeknek, koffeinre érzékeny személyeknek nem ajánlott!
| Átlagos tápérték 100ml-ban | |
| Energia | 47kcal |
| Zsír | 0g |
| amelyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 11,2g |
| amelyből cukrok | 11,2g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,01g |
Vitaminok 100 ml italban
|
Niacin |
0,80 mg |
50,%* |
|
Pantoténsav |
1,98 mg |
33,0%* |
|
B6 vitamin |
2,00 mg |
143,0%* |
|
B12 vitamin |
2,00 µg |
80,0%* |
Az új jogszabálynak megfelelő jelzésekkel ellátott termék.
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 135 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Vastagság | 55 mm |
| Tömeg | 250 g |