Terrys Chocolate Orange Bar narancs ízű csokoládé 35g.
Összetevők: Cukor, kakaómassza, kakaóvaj, sovány tejpor, tejsavópor (tejből), növényi zsírok (pálma, shea), tejzsír, emulgeálószerek (szójalecitin, E476), narancsolaj, aroma, tejszárazanyag legalább 14%, kakaó Szárazanyag legalább 25 %, A kakaóvaj mellett növényi zsírokat is tartalmaz
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 524kcal |
| Zsír | 29g |
| melyből telített zsírsavak | 17g |
| Szénhidrát | 59g |
| melyből cukrok | 59g |
| Rost | 2,4g |
| Fehérje | 5,8g |
| Só | 0,27g |
Megtalálod így is: csoki, oranger, Terry's, Terry, narancsos
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 35 mm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 35 g |