ToastEm Pop Up Cherry cseresznyés sütemény
Összetevők: Dúsított búzaliszt (búzaliszt, niacin, vas, tiamin-mononitrát (B1-vitamin), riboflavin (B2-vitamin), folsav), glükózszirup, cukor, vegyes növényi olaj (pálmaolaj és/vagy repceolaj és/vagy szójaolaj), tejsavó (tej), víz, sárga kukoricaliszt, só, étkezési (kukorica) keményítő, térfogatnövelő szerek (nátrium-foszfátok, nátrium-karbonátok), marhazselatin, gyümölcslé-koncentrátum (cseresznye (8%)), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav), tartósítószer (kálium-szorbát), cseresznye aroma, színezék (sima karamell, kalcium-karbonát), mesterséges színezékek (alluravörös)
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 365kcal |
| Zsír | 8,3g |
| melyekből telített zsírsavak | 4,2g |
| Szénhidrát | 64,6g |
| melyekből cukrok | 29,2g |
| Fehérje | 3,1g |
| Só | 0,8g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 145 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Vastagság | 75 mm |
| Tömeg | 288 g |