Toastem Pop Ups Brown Sugar Cinnamon barna cukor és fahéj ízű sütemény.
Összetevők: Dúsított búzaliszt (búzaliszt, niacin, redukált vas, tiamin-mononitrát (B1 vitamin), riboflavin (B2 vitamin), folsav), glükózszirup, cukor, növényi olajok (pálmaolaj és/vagy szójaolaj és/vagy repceolaj), barna cukor (cukor, melasz), tejsavó (tej), víz, sárga kukoricaliszt, só, kukoricakeményítő, térfogatnövelő szerek (nátrium-foszfátok, nátrium-karbonátok), marhazselatin, fahéjkivonat, tartósítószer (kálium-szorbát), színezék (sima karamell, kálcium-karbonát).
Nyomokban dióféléket, tojást és földimogyorót tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 365kcal |
| Zsír | 8,3g |
| melyekből telített zsírsavak | 4,2g |
| Szénhidrát | 65,6g |
| melyekből cukrok | 30,2g |
| Fehérje | 3,1g |
| Só | 0,8g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 145 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Vastagság | 75 mm |
| Tömeg | 288 g |