Tokimeki Biscuit Matcha ízű ropi.
Összetevők: Keksz 66%: búzaliszt 45%, cukor, pálmaolaj, kakaópor 1,6%, tejpor, gluténpor, só, emelőanyag E500 E503, savanyúságszabályozó E450, emulgeálószer E322 (szója), vanillin; bevonat 34%: cukor, pálmamagolaj, tejpor, tejsavópor (tej), matcha por 1,8%, emulgeálószer E322 (szója), só.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 498kcal |
| Zsír | 22,6g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 62,6g |
| melyekből cukrok | 22g |
| Fehérje | 11g |
| Só | 0,7g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 160 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Vastagság | 25 mm |
| Tömeg | 40 g |