Tokimeki Bubble Tea Kit Japanese Matcha boba tea szett matcha ízű
Összetevők: Teapor: teapor 64,18%, cukor, tejföl (glükózszirup, teljesen hidrogénezett kókuszolaj, keményítő-nátrium-oktenil-szukcinát, ásványi só E340, emulgeálószer E475, csomósodásgátló E551, színezék E160a), matcha teapor, aroma, anti- csomósítószer E551, emulgeálószer E466; Instant tápióka gyöngyvíz 35,02%, tápiókakeményítő, fruktóz, sűrítőanyag E1422, E1442, E1413, barna cukor aroma, stabilizátor E415, emulgeálószer E422, E440, E466, színezék: E150d, savanyúság szabályozó E296.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 160kcal |
| Zsír | 3,5g |
| melyből telített zsírsavak | 3,5g |
| Szénhidrát | 31g |
| melyből cukrok | 26g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 80 mm |
| Tömeg | 255 g |