Toppie Crystal Candy kristálycukorka Aqua Aura áfonya ízű cukor
Összetevők: Cukor, Víz, Agar-agar zselésítő anyag (E406), Kálium-szorbát (E202), Citromsav (E330), Mesterséges aromák (Áfonya), Élelmiszerszínezék (Spirulina).
Fulladásveszély! Nem alkalmas 5 év alatti gyermekeknek.
Tárolás: Hűvös és száraz helyen tárolandó, védje a közvetlen napfénytől és nedvességtől. Javasolt 30 fok alatti hőmérsékleten és 45% páratartalom alatt tárolni.
Megjegyzés: A termék egyedi szerkezete miatt a színe tárolás közben normálisnak tekinthető. A termék felületén található kemény, fehér kristályok cukorkristályok, nem jelentenek minőségi problémát, így aggodalom nélkül fogyasztható.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 391kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 95,7g |
| melyekből cukrok | 47,4g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,29g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 120 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 80 g |