Toxic Waste Sour Slushy Black Cherry cseresznye ízű savanyú jégkása
Gyümölcsízű ital édesítőszerekkel - természetesen előforduló cukrokat tartalmaz - a tökéletes jégkása elkészítéséhez fagyassza le legalább 4 órán át. Ha a tasak teljesen megfagyott, olvassza ki 25 percig szobahőmérsékleten.
Nem ajánlott 4 éves kor alatti gyermekek számára.
Összetevők: víz, nedvesítőszer (glicerin), sav (citromsav), színezékek (antocianin, karamell), természetes aroma, stabilizátor (nátrium-karboximetil-cellulóz), sűrítőanyag (szentjánoskenyérmag-liszt), édesítőszerek (szukralóz-aceszulfám-K), tartósítószerek (kálium-szorbát, dimetil-dikarbonát).
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 36kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 7,2g |
| melyből cukrok | 0,5g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,1g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 205 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 250 g |