Trolli hamburger formájú gumicukor
Összetevők: glükózszirup, cukor, zselatin, étkezési savak, citromsav, tejsav, zselésítő anyagk, pektin, aromák, színezék, kukumin, brillantkék FCF, fényező anyagok: fehér és sárga méhviasz, karnaubaviasz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 339kcal |
| Zsír | 0,1g |
| melyből telített zsírsavak | 0,1g |
| Szénhidrát | 78g |
| melyből cukrok | 47g |
| Fehérje | 5,1g |
| Só | 0,2g |
Megtalálod így is: hamburgeres gumicukor, hamburger alakú
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 40 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 95 mm |
| Tömeg | 50 g |