Trolli Super Kick focilabda formájú gumicukor savanyú töltelékkel.
Összetevők: glükózszirup, cukor, dextróz, zselatin, savanyítószer (citromsav), aromák, színezék (brilliánskék FCF, béta-karotin), fényezőanyag (méhviasz, fehér és sárga).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 316kcal |
| Zsír | 0,2g |
| melyből telített zsírsavak | 0,2g |
| Szénhidrát | 72g |
| melyből cukrok | 56g |
| Fehérje | 4g |
| Só | 0,2g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 185 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 82 g |