Twix Triplo Chocolate tripla csokis csokoládé.
Összetevők: Cukor és Dextróz, Búzaliszt: vassal és folsavval dúsítva, Glükózszirup, Növényi zsírok: pálmazsír és egyéb növényi zsír, Kakaó alapanyagok: kakaómassza, kakaóvaj és kakaópor, Tejtermékek: tejpor, laktóz és tejzsír. Adalékanyagok: Emulgeálószerek: szójalecitin, foszfatid-ammóniumsók, poliglicerin-poliricinoleát, Térfogatnövelő szer: nátrium-hidrogén-karbonát (étkezési szódabikarbóna), Aromák.
Allergén információk:
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 492kcal |
| Zsír | 24g |
| telített zsírsavak | 13g |
| telítettlen zsírsavak | 0,2g |
| Szénhidrát | 65g |
| Összes cukor | 49g |
| hozzáadott cukor | 47g |
| Rost | 2,1g |
| Fehérje | 4,3g |
| Nátrium | 196mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 120 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 40 g |