UltraPop Chipsan One Piece Luffy Vs Lucci Chicken and Lemon csirkés-citromos burgonyachips
Összetevők: Burgonya 58% (EU), napraforgóolaj, olívaolaj, sült csirke és citrom ízesítés 6% (aroma, só, ízfokozók: nátrium-glutamát, nátrium-guanyilát, nátrium-inozinát; fűszerek, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav).
Hűvös, száraz, fénytől védett helyen tárolandó. Felbontás után három napon belül fogyasztandó. Védőgázas csomagolásban.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 534kcal |
| Zsír | 36g |
| melyekből telített zsírsavak | 4,4g |
| Szénhidrát | 41g |
| melyekből cukrok | 0,9g |
| Fehérje | 5,9g |
| Só | 2,5g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 300 mm |
| Szélesség | 155 mm |
| Vastagság | 80 mm |
| Tömeg | 110 g |