UltraPop Instant Noodles Negisan Naruto Sakura/Kakashi Spicy Vegetable instant tészta
Összetevők: Instant tészta (82%)[búzaliszt, napraforgóolaj, só, cukor, térfogatnövelő szerek (nátrium-karbonátok, kálium-karbonát, kurkuma kivonat)] fűszerezés 18% [fokhagyma 15%, maltodextrin, búzaliszt, ízfokozók (nátrium-glutamát, dinátrium-5-ribonukleotidok, só, cukor, sárgarépa 6%, aromák, paradicsom 4,5%, fekete gomba 4%, fermentált szójaszósz (szójabab, búza, maltodextrin, só), chili, zöldhagyma 2%, gyömbér, repceolaj, savanyúságot szabályozó (citromsav)].
Allergének: búza, szója; nyomokban tojás, tej, hal, rák, zeller és mustár előfordulhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 447kcal |
| Zsír | 19g |
| melyekből telített zsírsavak |
2,1g |
| Szénhidrát | 56g |
| melyekből cukrok | 5,2g |
| Fehérje | 11g |
| Só | 4,9g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 120 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 65 g |