UltraPop Soda Bottle Arcane Vi Tropical üdítő
Összetevők: víz, gyümölcslé koncentrátumok (ananász 4%, mango 2%, maracuja 1%), cukor, természetes aromák, sáfrány és citrom koncentrátum, savanyító (citromsav), stabilizátor (karboximetilcellulóz).
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 36kcal |
| Zsír | 0,1g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 8,8g |
| melyből cukrok | 8,8g |
| Fehérje | 0,1g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 190 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Vastagság | 55 mm |
| Tömeg | 330 g |