UltraPop Zoro Komesan Rice Chips Ketchup - Ketchup ízű rizschips
Összetevők: Teljes kiőrlésű rizs 77%, olívaolaj, ketchup fűszerezés 7% (természetes aromák [zellert és mustárt tartalmaz], cukor, tejsavópor (tej), só, paradicsompor, színezék (paprika kivonat), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav, rozmaring kivonat)).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 463kcal |
| Zsír | 17g |
| melyből telített zsírsavak | 1,5g |
| Szénhidrát | 68g |
| melyből cukrok | 2,4g |
| Fehérje | 8g |
| Só | 0,99g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 60 g |