Vajas keksz virágos fém dobozban.
Összetevők: búzaliszt, teljes mértékben hidrogénezett növényi zsírok (pálma, pálmamagbél), cukor, glükózszirup, invertcukorszirup, természetes aromák (tej), térfogatnövelő szerek (E503, E500), só, emulgeálószer(E472e). Tartalmazhat: földimogyoró, szója, diófélék, szulfitok.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 519kcal |
| Zsír | 25g |
| melyből telített zsírsavak | 15g |
| Szénhidrát | 66g |
| melyből cukrok | 20g |
| Fehérje | 5,9g |
| Só | 0,62g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 190 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 515 g |