Vidal Bloody Eye véres szemgolyó gumicukor.
Összetevők: cukor, glükózszirup, invertcukorszirup, zselatin, zselésítőanyag (pektin), kukoricakeményítő, burgonyakeményítő, módosított burgonyakeményítő, módosított tápiókakeményítő, maltodextrin, dextróz, citromsav, borkősav, tejsav, almasav, ecetsav, hidrolizált rizsfehérje, burgonyaprotein, nedvesítőszer (glicerin, szorbit), almalé koncentrátumból, savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrátok, nátrium-malátok), plantaardige olien (pálma, kókusz, repce), fényezőanyag (karnaubaviasz, méhviasz), gyümölcs és növényi koncentrátumok (citrom, pórsáfrány, sárgarépa, feketeribizli, retek, sütőtök, alma, paradicsom, édesburgonya, cseresznye, spirulina, hibiszkusz, bodza), aromák, színezékek (E120, E133, E153, E160c).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 333kcal |
| Zsír | 0,2g |
| melyből telített zsírsavak | 0,2g |
| Szénhidrát | 78g |
| melyből cukrok | 58g |
| Fehérje | 4g |
| Só | 0,11g |
Megtalálod így is: halloween, haloween, halowen, hallowen, gummy candy
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 270 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 1000 g |