Vifon marha ízesítésű Pho leves.
Összetevők: Rizstészta 77,5%: rizs 90%, módosított keményítő E1404, cukor, só, ízfokozó E621, stabilizátor E412 Levesalap 8,8%: só, ízfokozó E621, E627, E631, cukor, mesterséges marhahús, aromák 4% vörös medvehagyma, fűszerpaprika, fűszerek, 0 E551. Chili szósz 8,4%: víz, chili 21%, cukor, fokhagyma, só, paradicsompüré, sűrítőanyag E1422, savanyúságot szabályozó anyagok E260, E330, tartósítószer E202. olaj 4,5%: pálmaolaj 76,6%, vörös medvehagyma, mesterséges marhahús aroma 4%, fűszerek (fahéj, szegfűszeg, ánizs), chili, természetes ételfesték E160a, antioxidáns E306. szárított zöldségek 0,8%: texturált búzaglutén, zöldhagyma 43%, hosszú koriander. búzaglutén allergént tartalmaz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 336kcal |
| Zsír | 4,5g |
| melyekből telített zsírsavak |
1,5g |
| Szénhidrát | 67,5g |
| melyekből cukrok | 4,2g |
| Fehérje | 6,4g |
| Só | 6,5g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 110 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 60 g |