Warheads Blue Raspberry Cubes kék málna ízű savanyú gumicukor.
Összetevők: glükózszirup, cukor, módosított kukoricakeményítő , kukoricakeményítő aromák, sav (borkősav, citromsav, almasav), savanyúságszabályzók (nátium-hidrogén-malát, nátrium-citrát), színezék (brilliánskék).
Tejet és szóját tartalmazhat.
A kisgyermekeknél fulladásveszély állhat fenn a rágós állag és apró cukor miatt.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 339kcal |
| Zsír | <0,5g |
| melyekből telített zsírsavak | <0,1g |
| Szénhidrát | 84g |
| melyekből cukrok | 43g |
| Fehérje | <0,5g |
| Só | 0,13g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 145 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 99 g |