Warheads Bubble Gum Pops Display Óriás Savanyú Nyalóka Válogatás
Összetevők: Cukor, glükóz, rágógumi alap, sav: E330, aromák, szín: E163 (szőlőíz); Nedvesítő anyag: szorbitol; Színezékek: E120 (Cseresznye íz), E120 (Görögdinnye íz), E133 (Kék málna íz); Antioxidáns (E321).
Több darab egyidejű, vagy rövid időn belüli fogyasztása a nyelv és száj irritációját okozhatja.Ez az enyhe irritációtól a súlyosig terjedhet személytől függően.
Naponta 40g szorbitol hashajtó hatású lehet.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 342kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 86,5g |
| melyből cukrok | 64g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 235 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Vastagság | 115 mm |
| Tömeg | 1500 g |