Warheads Mouthpainter nyelvfestő savanyú nyalóka Display (100 db)
Összetevők: cukor, glükózszirup, gumialap, sav (E330), aromák, nedvesítőszer (szorbitol), színezék (E133), antioxidáns (E321).
Több darab egyidejű vagy rövid időn belüli fogyasztása nyelv-és szájirritációt okozhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 348kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 88g |
| melyből cukrok | 64,4g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 235 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Vastagság | 115 mm |
| Tömeg | 1500 g |