Warheads Sour Ooze Chewz Ropes Bag töltött savanyú gumicukor
Összetevők: Cukor, kukoricaszirup, BÚZALISZT, víz, citromsav, TEJsav, szorbit, maltodextrin, nátrium-citrát, glicerin, zselatin, természetes és mesterséges aromák, só, fényesítőanyag, színezékek: vörös 40, sárga 5, kék1.
BÚZÁT tartalmaz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 330kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 85g |
| melyből cukrok | 54g |
| Rost | 1,2g |
| Fehérje | 2,35g |
| Nátrium | 212mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 180 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 85 g |