Wonka Nerds bogyós gyümölcs ízű rágós gumicukor
Összetevők: Dextróz, cukor, kukoricaszirup, módosított kukoricakeményítő, zselatin, 2% vagy kevesebb almasavat tartalmaz, citromsav, nátrium-citrát, almalé koncentrátum, akác (gumi arab), természetes és mesterséges aromák, karnaubaviasz, hozzáadott szín: Blue 1, Red 40, Red 40 Lake, Blue 2 Lake, Carmine (Color), Blue 1 Lake, Yellow 5 Lake.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 333kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 83g |
| melyekből cukrok | 70g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 1,5g |
Eredeti név: Nerds Gummy Clusters Very Berry
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Vastagság | 25 mm |
| Tömeg | 88 g |