ZED Mini Rágógumi Adagoló
Összetevők: dextróz, maltodextrin, csomósodást gátló anyag: magnézium-sztearát, savanyítók: almasav, citromsav; aromák, színek: E141, E150d, E160a, fekete sárgarépa koncentrátum; fényezőanyag: karnaubaviasz.
| Átlagos tápérték 100 g-ban | |
| Energia | 368kcal |
| Zsír | 0g |
| amelyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 92g |
| amelyből cukrok | 90g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
Megtalálod így is: rágógumi autómata, játék
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 112 mm |
| Szélesség | 64 mm |
| Vastagság | 75 mm |
| Tömeg | 40 g |