Candy Gangs LaGummy LaBubu gumicukor
Összetevők: glükózszirup, cukor, víz, marhahúszselatin, nedvesítőszer: szorbitolok E420; sűrítőanyag: pektinek E440; savanyúságot szabályozó anyagok: citromsav E330, almasav E296, nátrium-citrátok E331; aromák, dextróz, tartósítószer: kálium-szorbát E202; fényezőanyag: karnaubaviasz E903; színezékek: E102*, E129*, E133. * - Káros hatással lehet a gyermekek aktivitására és figyelmére.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 360kcal |
| Zsír | 0,8g |
| melyből telített zsírsavak | 0,1g |
| Szénhidrát | 82g |
| melyből cukrok | 42,6g |
| Fehérje | 4,9g |
| Só | 0,02g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 185 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 90 g |