Japán Pepsi különleges zero üdítőital 490ml.
Összetevők: élelmi rost (emészthető dextrin), szénsav, karamell pigment, savanyító, édesítő (szukralóz, aceszulfám-kálium), aroma, koffein.
|
Átlagos tápérték 490ml-ban |
|
|
Energia |
57kcal |
|
Zsír |
0g |
|
amelyből telített zsírsavak |
0g |
|
Szénhidrát |
6,4g |
|
amelyből cukrok |
0g |
| Rost | 5,4g |
|
Fehérje |
0g |
|
Só |
0,04g |
| Érdeklődési kör | -1 |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 220 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 490 g |