Snickers maracuja ízű csokoládé
Összetevők: cukor, földimogyoró, glükózszirup, tejpor, növényi zsír, kakaóvaj, kakaómassza, pálmazsír, laktóz, tejsavópor, tejzsír, só, tojásfehérjepor, emulgeálószerek (szójalecitin és poliglicerin-poliricinoleát), aromák.
Földimogyorót valamint tej-,szója-és tojásszármazékokat tartalmaz.
Búzát, rozst, árpát, zabot tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 483kcal |
| Zsír | 23g |
| melyekből telített zsírsavak | 11g |
| Szénhidrát | 60g |
| melyekből cukrok | 57g |
| Fehérje | 8,8g |
| Nátrium | 214mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 35 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 42 g |