Termékek
Felfedezés

Kiemelt javaslatok

Karrier

Bolti eladó

pozícióba keressük új munkatársunkat.

Munkavégzés helye: Budapesten az Astoriánál (Bp., Múzeum krt. 13.)

Munkaidő:

  • Heti 4 nap beosztás szerint hétfő és szombat között
  • 10 és 19 óra között vagyunk nyitva
  • December 1. és 23. között heti 6 nap. A normál munkaidőn túli munkavégzést 30%, illetve 50%-os bérpótlékkal honoráljuk

Feladatok:

  • Kasszázás
  • Vásárlók előzékeny és kedves kiszolgálása, segítése a termékválasztásban
  • Polcok áruval való feltöltése, rendezése
  • Az üzlet folyamatos tisztántartása, portörlés, felmosás, kirakat rendezés és takarítás
  • Áru rendelése a központi raktárunkból fogyás alapján
  • A naponta, központi raktárunkból érkező áru átvétele, árazása és polcra helyezése
  • Személyes átvételes rendelések polchelyezése és kiadása
  • Napi zárás elkészítése

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Megbízható vagy
  • Pontos és precíz
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni.
  • Jókedvű, vicces, vidám személyiség vagy.
  • Beszédes, segítőkész személyiség vagy.
  • Szereted a különlegességeket, a jópofa, vicces cuccokat.
  • Van kereskedelmi tapasztalatod. Az sem baj, ha pályakezdő vagy, de könnyen tanulsz, precíz vagy és szeretnél fejlődni
  • Közép szinten beszélsz angolul. Sok turista megfordul az üzletünkben akikkel meg kell tudnod értetni megad.
  • Minimum középfokú végzetséggel rendelkezel.

Így fog kinézni egy napod:

Két fiatal, szuperjófej csajszival lesztek váltásban, úgy hogy mindig ketten vagytok párban. Az üzlet 10 órakor nyit, így legalább 10 perccel előtte meg kell érkezned. Az emeleti irodában általában többen dolgozunk akár már reggel 8-tól, így valaki valószínűleg lesz már bent. Az üzletben fel kell kapcsolni a lámpákat, bekapcsolni a számítógépeket, megnyitni a kasszát és már lehet is nyitni az üzletet. Délelőtt általában kevesebben vannak így ha éppen aktuális, akkor ekkorra szoktuk időzíteni időszakonként a kirakat átrendezését, takarítást, átrendezést. Ebéd időben megbeszélitek a társaddal, hogy ki megy először ebédelni. Ilyenkor vagy kiugrunk a közelbe valami kajáért, vagy megmelegítjük az emeleti konyhában amit otthonról hoztunk, amit nyugodt körülmények közt el tudsz ott fogyasztani. Kora délután megérkezik az autó a raktárból az áruval és az aznapi személyes átvételes rendelésekkel. Az áruval feltöltjük a polcokat úgy, hogy az egyikőtök árazza a termékeket, a másikótok pedig a polcra helyezi közben őket. Általában 3000 különböző termékből áll a kínálat és ebből kb. 2000 kicserélődik egy év alatt, ezért rengeteg szuper jópofa újdonsággal találkozunk ilyenkor. Ezt követően a személyes átvételes rendeléseket helyezzük el a raktárban pontos polchelyekre a vállalatirányítási rendszer segítségével, hogy amikor jön érte a vásárló, akkor pontosan tudjuk, hogy hol kell keresni a csomagját és gyorsan ki tudjuk adni. Délután szoktak többen lenni az üzletben. Fontos, hogy a betérő vásárlókat kedvesen köszöntsük és szükség esetén szakértően segítsünk nekik a választásban. A nap vége felé az egyikőtök elkezdi összerakni a rendelést az aznapi fogyás alapján, hogy milyen termékeket kell beszállítani a raktárból másnap az üzletbe. Zárás előtt az egyikőtök körbemegy az egész üzleten és szépen elrendezgeti a termékeket amiket esetlegesen a vásárlók felbontottak, máshova elvittek. 19 órakor bezárjuk az üzletet, megcsináljuk a pénztárzárást és összeállítjuk a pénzügyi elszámolást. Kb. 19:10-kor indulás haza!

A karácsonyi főszezon a Black Friday-jel szokott kezdődni, ami november harmadik péntekére esik. A decemberi időszakban jelentősen nagyobb szokott lenni a forgalom, ezért meg szoktuk hosszabbítani a nyitva tartásunkat H-Szo 20 óráig, illetve vasárnap is nyitva vagyunk 10 és 16 óra között. Ezért a decemberi 3 hétben heti 6 napot kell vállalni, de emellett mindig van több fő plusz segítség is ebben az időszakban.

Mit tudunk nyújtani neked?

  • Fiatalos, jó hangulatú csapat (30 év alatti átlagéletkor)
  • Családias légkör
  • Rengeteg vicces, jópofa, nehezen beszerezhető különlegességgel találkozhatsz
  • Egy dinamikusan fejlődő cégnél dolgozhatsz
  • Támogató és megértő főnököd lesz
  • Bérezés kb. NETTÓ 270 000 Ft /hó
  • Minden hónapban 20 000 Ft értékű levásárolható keretet kapsz üzletünkben
  • Magán egészségügyi biztosítás, melynek keretében ingyenes ellátásban és szűrővizsgálatokban részesülsz a Medicover és partner klinikákban
  • 30% és 50%-os bérpótlék túlóra esetén
  • Megfelelő teljesítmény esetén év végi jutalom
  • Korlátlan ingyenes kávé és víz biztosítása

Ha szimpatikusnak találtad a fent leírtakat és szívesen jelentkeznél a pozícióra, még előtte kérlek tedd fel magadban ezeket a kérdéseket:

  • Olyan ember vagyok aki maximálisan megbízható, mindig biztosan megjelenek a munkában?
  • Ha bármi probléma van azt azonnal jelzem és mindig felveszem a telefont?
  • Szeretek emberekkel foglalkozni, türelmes és kedves vagyok?
  • Szeretem, ha a környezetem kifogástalanul rendezett, tisztaság van körülöttem?
  • Pénzkezelésben van már tapasztalatom vagy simán meg tudom tanulni, nem jelenthet gondot a pontos visszaadás?

Ha a fenti kérdésre mind igen a válasz, akkor kérünk, hogy küldd el az önéletrajzodat a hello@beststuff.hu email címre és a tárgy mezőbe kérünk írd azt, hogy “Bolti eladó jelentkezés”.

Várhatóan a február 6.-12. tartó héten vesszük fel a kapcsolatot azokkal akikkel személyesen is szívesen megismerkednénk.