Termékek
Felfedezés

Kiemelt javaslatok

Karrier

A JELENTKEZÉS LEZÁRULT!

Webshop raktáros

pozícióba keressük új munkatársunkat.

Munkavégzés helye: Nagytarcsa, Ipari park II., Cinkotai út 4. (M0 melletti ipari park a XVI. és XVII. kerület találkozásánál)

Munkaidő:

  • Hétfőtől - Péntekig 8 és 16 között
  • A karácsony előtti időszakban várható túlórákkal, amik megbeszélés tárgyát képezik. A normál munkaidőn túli munkavégzést 30%, illetve 50%-os bérpótlékkal honoráljuk

Feladatok:

  • Komissiózás (termékek szedése a webshop csomagokhoz PDA segítségével)
  • Csomagolás (a ládákba már előre összekészített termékek csomagolása vállalatirányítási rendszer segítségével)
  • Áruk bevételezése (a beérkezett áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése, forgalmazói és termék összetétel címkével ellátása)
  • Betárolás (a beérkezett áruk polchelyen történő elhelyezése vonalkód alapján PDA segítségével)
  • Ad hoc csomagolási és egyéb feladatok
  • A raktár folyamatos tisztán és rendben tartása

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Megbízható vagy
  • Pontos és precíz
  • Bírod a könnyű fizikai munkát
  • Szereted a különlegességeket, a jópofa, vicces cuccokat.
  • Van logisztikai tapasztalatod. Az sem baj, ha pályakezdő vagy, de könnyen tanulsz, precíz vagy és szeretnél fejlődni
  • Legalább középfokú végzettséged van

Előnyt jelent, ha van

  • B kategóriás jogosítványod (egyéb kategória plusz előny)
  • Targoncavezetői engedélyed

Ez vár rád:

Raktárunk az M0-ás körgyűrű mellett található közvetlenül, a XVI. és XVII. kerület határánál a Nagytarcsai Ipari Park II.-ben. Ez egy 1000 nm-es szigetelt épület, melynek egésze padlófűtéssel rendelkezik. Általában 6-8 másik emberrel fogsz együtt dolgozni, fiúk-lányok vegyesen, kivéve a karácsonyi időszakot, amikor nagyobb a hajtás, ezért mi is többen vagyunk.

Ilyen feladataid lesznek: termékek szedése vonalkód azonosítással szortírozott szedőkocsikra, webshop csomagok összeállítása, beérkezett áruk átvétele, minőségi, mennyiségi ellenőrzése, cimkézése, majd polchelyezése. Meglehetősen sok karton hulladék keletkezik, melyeket prés géppel bálázunk mielőtt elszállítanánk újrahasznosításra őket. A raktárat és a termékeket folyamatosan tisztán kell tartani. Betekintést nyerhetsz a raktárban készülő sajátgyártású termékeink munkafolyamataiba, mint a textil nyomtatás, UV nyomtatás, szublimálás. Esetenkénti csomagolási feladatok ellátása.

Általában 3000 különböző termékből áll a kínálat és ebből kb. 2000 kicserélődik egy év alatt, ezért rengeteg szuper jópofa újdonsággal találkozunk napról-napra, melyeket meg is kóstolhatsz a havi 20 ezer Ft-os levásárolható keretedből.

Egy műszakban dolgozunk, hétköznapokon 8 és 16 óra között és természetesen jár az életkorodnak megfelelő mennyiségű fizetett szabadság is. A karácsony előtti időszak ami pörgősebb, ilyenkor lehetnek megbeszélt túlórák, melyet 30 illetve 50%-os bérpótlékkal honorálunk.

Állandó targoncázási feladat nincs, de a beérkező áruk átvétele, illetve pakolásnál jól jön ha van targonca vezetői engedélyed, de nem kizáró ok ha nincs.

Mit tudunk nyújtani neked?

  • Családias légkör
  • Rengeteg vicces, jópofa, nehezen beszerezhető különlegességgel találkozhatsz
  • Egy dinamikusan fejlődő cégnél dolgozhatsz
  • Támogató és megértő főnököd lesz
  • Bérezés kb. NETTÓ 280 000 Ft /hó
  • Minden hónapban 20 000 Ft értékű levásárolható keretet kapsz a termékeinkre
  • Magán egészségügyi biztosítás, melynek keretében ingyenes ellátásban és szűrővizsgálatokban részesülsz a Union PrivátMed (Extra csomag) partner klinikákban.
  • 30% és 50%-os bérpótlék túlóra esetén
  • Megfelelő teljesítmény esetén év végi jutalom
  • Korlátlan ingyenes kávé és víz biztosítása
  • Üzemanyag támogatás a bejáráshoz

Ha szimpatikusnak találtad a fent leírtakat és szívesen jelentkeznél a pozícióra, még előtte kérlek tedd fel magadban ezeket a kérdéseket:

  • Olyan ember vagyok aki maximálisan megbízható, mindig biztosan megjelenek a munkában?
  • Ha bármi probléma van azt azonnal jelzem és mindig felveszem a telefont?
  • Proaktív vagyok, nem kell noszogatni, szeretem, ha a munka inkább mihamarabb el van végezve.

Ha a fenti kérdésre mind igen a válasz, akkor kérünk, hogy küldd el az önéletrajzodat a hello@beststuff.hu email címre és a tárgy mezőbe kérünk írd azt, hogy “Webshop raktáros jelentkezés”.

Így dolgozunk mi

@beststuff.hu Replying to @????..Aerial..???? Nyugodtan lehet rendelni, még karácsonyig biztosan kiérnek a csomagok. #beststuffhu #lastminute #christmas #pörgés #webshop #rendelés #ajándék ♬ Black Betty - Edit - Spiderbait
@beststuff.hu Készülnek a #karácsonyi #csomagok , hogy mihamarabb nálatok lehessenek! #beststuffhu #picking #packing ♬ Freedom - Kygo & Zak Abel