AB Cookies and Cheesecake sajttorta ízű keksz
Összetevők: Tejes máz[(27%): cukor, növényi zsírok (pálmaolaj, repceolaj), teljes tejpor 4,1%, sovány tejpor 1,4%, emulgeálószer (lecitinek (szójából), aroma], krémsajt aroma 25% (cukor, növényi zsírok (pálmaolaj, repceolaj), tejsavópor, emulgeálószer (lecitinek (szójából)), aroma; búzaliszt, növényi zsírok (pálmaolaj, repceolaj), cukor, térfogatnövelő szer (nátrium-karbonátok), aroma, só.
Nyomokban földimogyorót és más dióféléket, szezámmagot és tojást tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 475kcal |
| Zsír |
31g |
| melyből telített zsírsavak | 19g |
| Szénhidrát | 62g |
| melyből cukrok | 38g |
| Fehérje | 4,2g |
| Só | 0,45g |
Megtalálod így is: American Bakery
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 240 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Vastagság | 40 mm |
| Tömeg | 96 g |