AB Cookies and Salted Caramel keksz sóskaramell töltelékkel
Összetevők: Búzaliszt, teljes tejcsokoládé (27%) [cukor, teljes tejpor, kakaóvaj, kakaómassza, tej (laktóz), tejsavópor (tej), emulgeálószer (szójalecitin)], sós karamell (25%) [glükóz-fruktóz szirup, cukor, kókuszolaj, sovány tejpor, tejsavópor (tej), emulgeálószer (szójalecitin), aroma, só], növényi olaj (pálma, repceolaj), cukor, glükóz-fruktóz szirup, aroma, só, térfogatnövelő szerek (E503ii, E500ii).
Nyomokban dióféléket, tojást, szezámmagot és szóját tartalmaz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 486kcal |
| Zsír | 23g |
| melyekből telített zsírsavak | 17,3g |
| Szénhidrát | 61g |
| melyekből cukrok | 56g |
| Fehérje | 7,7g |
| Só | 0,45g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 255 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 96 g |