AB Disco Cookies sütemény csokidrazséval és csokidarabokkal
Összetevők: BÚZALISZT, csokoládédrazsék 20% [cukor, TEJCSOKOLÁDÉ (cukor, teljes TEJpor, kakaóvaj, kakaómassza, LAKTÓZ (TEJBŐL), tejsavópor (TEJBŐL)), emulgeálószer (lecitin [SZÓJÁBÓL]), színezékek: maltodextrin, karnaubaviasz, színezékek: narancs, E110* (negatív hatással lehet a gyermekek viselkedésére és koncentrációjára), kurkumin, E124*, klorofillinek, indigotin], növényi zsírok (pálmaolaj, repceolaj), cukor, tejcsokoládé cseppek 5% [cukor, teljes TEJpor, kakaóvaj, kakaómassza, LAKTÓZ (TEJBŐL), tejsavópor (TEJBŐL), emulgeálószer (lecitin [SZÓJÁBÓL])], csokoládé darabok 5% [cukor, kakaómassza, kakaóvaj, emulgeálószer (lecitin [SZÓJÁBÓL])], ZABliszt, burgonyakeményítő, glükóz-fruktóz szirup (BÚZÁBÓL), sovány tejpor, kelesztőanyag (ammónium-karbonát), só, aroma.
Nyomokban földimogyorót és más dióféléket, szezámmagot és tojást tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 483kcal |
| Zsír | 22g |
| melyekből telített zsírsavak | 11g |
| Szénhidrát | 66g |
| melyekből cukrok | 32g |
| Fehérje | 6g |
| Só | 0,4g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 245 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Vastagság | 45 mm |
| Tömeg | 100 g |