Amos Peelerz Gummy Lemon citrom ízű hámozható gumicukor
Összetevők: glükózszirup, cukor, víz, koncentrált almalé, koncentrált citromlé, zselatin (marha), nedvesítőszer (E422), sűrítőanyag (E407), savanyúságot szabályozó anyagok (E296, E331, E330), természetes aroma, kókuszolaj, stabilizátor (E332(ii)), sűrítőanyag (E440), savanyúságot szabályozó anyag (E296), dextróz, fényezőanyag (E903), színezék (E100).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 316kcal |
| Zsír | <0,5g |
| melyekből telített zsírsavak | 0,1g |
| Szénhidrát | 76g |
| melyekből cukrok |
53g |
| Fehérje | 2,6g |
| Só | 0,2g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 175 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Vastagság | 35 mm |
| Tömeg | 65 g |