Amos Peelerz Gummy Mystery Cube rejtélyes ízű hámozható gumicukor
Összetevők: glükózszirup, cukor, víz, almalé koncentrátum 8,6%, zselatin, fruktózszirup, nedvesítőszer (E422), sav (E330), sűrítőanyag (E440), sav (E296), természetes aroma, kókuszolaj, savanyúságot szabályzó anyagok (E331), fényezőanyag (E903), gyümölcs-és zöldség koncentrátumok (almalé, lila sárgarépalé, víz, sav (E330)), színezékek (E100, E163, E160a).
Tejet és szulfitokat tartalmazhat.
A fulladás elkerülése végett 4 év alatti gyermekek számára nem ajánlott.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 316kcal |
| Zsír | 0,2g |
| melyekből telített zsírsavak | 0,2g |
| Szénhidrát | 73,3g |
| melyekből cukrok | 56,4g |
| Fehérje | 5,2g |
| Só | 0,08g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 175 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 65 g |