Amos Peelerz Grape szőlő ízű hámozható gumicukor
Összetevők: glükózszirup, cukor, víz, koncentrált fehér szőlőlé 6%, koncentrált almalé, zselatin, nedvesítőszer (E422), savanyúságot szabályozó anyagok (E296, E330, E331), sűrítőanyag (E407, E440), aroma, színezék (E163), kókuszolaj, stabilizátor (E332), fényezőanyag (E903).
Tejet, szóját és szulfitot tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 319kcal |
| Zsír | <0,5g |
| melyekből telített zsírsavak | 0,2g |
| Szénhidrát | 77g |
| melyekből cukrok |
55g |
| Fehérje | 2,8g |
| Só | 0,22g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 165 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Vastagság | 35 mm |
| Tömeg | 65 g |