Amos Peelerz Soccer hámozható gumicukor
Összetevők: Glükózszirup, cukor, víz, sűrített almalé (6,6%), marhazselatin, sűrített eperlé (1,4%), savanyúságot szabályozó anyagok (E330,E331, E296), nedvesítőszer (E422), zselésítő anyagok (E407, E440), természetes aromák, kókuszolaj, stabilizátor (E332), fényezőanyag (E903), sűrített gyümölcs- és zöldséglevek (almalé, fekete sárgarépalé), dextróz, spirulina kivonat, színezék (E100).
Nyomokban tejet, szóját és szulfitokat tartalmazhat.
A fulladás elkerülése végett 4 év alatti gyermekek számára nem ajánlott.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 315kcal |
| Zsír | <0,5g |
| melyekből telített zsírsavak | <0,1g |
| Szénhidrát | 76g |
| melyekből cukrok | 53g |
| Fehérje | 2,6g |
| Só | 0,2g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 175 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Vastagság | 40 mm |
| Tömeg | 65 g |