Arizona Blueberry White Tea áfonyás jeges fehér tea
Összetevők: Prémium fehér tea szűrt vízzel, magas fruktóztartalmú kukoricaszirup (glükóz-fruktóz szirup), sűrítményből készült körtelé, sűrítményből készült áfonyalé, méz, természetes aromák, savak: citromsav, aszkorbinsav; sűrítményből készült gyümölcs- és zöldséglevek színezékként, ginzeng gyökérkivonat, A- és E-vitamin; nátrium-szelenit.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 31kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 7,9g |
| melyből cukrok | 7,6g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,028g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 195 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Vastagság | 75 mm |
| Tömeg | 650 g |